17 вересня 2015

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: на автосалоні у Франкфурті відбувся дебют оновленого Fiat 500!

Зовнішність симпатичного компакта зазнала незначних змін, які довершують власний стиль Fiat. Дизайнери змінили форму фар і решітки, додали світлодіодів і хрому, змінили малюнок 15- і 16-дюймових дисків і додали в палітру два нові кольори - червоний і бордовий (їх стало 13). До речі, загальна кількість варіантів зовнішності з урахуванням комплектів наклейок і двохколірного забарвлення у «чинквеченто» тепер в повній відповідності з назвою досягає 500 варіацій.

 

У салоні авто з'явився великий екран мультимедійної системи Uconnect (в багатьох версіях - сенсорний), нове кермо, 7-дюймова цифрова панель приладів, а Bluetooth і роз'єм USB стали стандартними, як і сполучення зі смартфонами. Кількість варіантів тканини оббивки зросла до дев'яти, в салоні зявились  нові відсіки для зберігання різних дрібничок, покращилася звукоізоляція.

 Двигуни у Fiat 500залишились незмінними, але витрати пального і викиди шкідливих речовин знизилися. Оновлений мініхетч надійде в продаж у Європі вже в цьому місяці.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, до автосалону офіційного дилера у Львові та області – компанії «НІКО-Захід», телефон 29-89-555