4 грудня 2014

Казкове свято до дня Святого Миколая від компанії «НІКО-Захід»!

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: в суботу, 20 грудня о 14.00 двері нашого автосалону відчиняться для усіх бажаючих поринути у незабутню святкову казку, присвячену такому очікуваному дитячому святу – дню Святого Миколая.

Саме у цей час на території ДЦ «НІКО-Захід» розпочнеться феєричне свято з нагоди дня Святого Миколая. У цьому році на маленьких та дорослих гостей свята чекають унікальні майстер-класи з виготовлення оригінальних та ексклюзивних новорічних прикрас та інших, не менш цікавих виробів від найкращих майстрів Львівщини:
- Ялинкових прикрас з соломи та натуральних матеріалів; 
- Ялинкових іграшок з бісеру; 
- Гірлянд зі сніговичків; 
- Різдвяних свічок; 
- Ангелочків-мотанок  
  Для хлопчиків діятиме зона LEGO Friends - зборка машин та роботів на радіоуправлінні.‎

  Пригощає усіх присутніх солодкий партнер свята ПП «Степанків». А «Видавництво Старого Лева» вразить новою колекцію дитячих видань.

  Проведення подібних дитячих свят стало для нас вже старою доброю традицією, яка кожного разу об'єднує усіх Клієнтів, що придбали автомобіль чи обслуговують його у «НІКО Захід». Партнерами свята виступили: СК “Арсенал страхування” та “Граве”.

  DSC_0835_.jpg


  Також, у цьому році ми продовжуємо соціальну благодійну ініціативу до Свята Миколая: «Не будь байдужим!» мета якої допомогти дітям, позбавленим батьківського тепла. 22 грудня ми відвідаємо Добромильську спецшколу-інтернат, де навчається 117 діток з вадами розвитку, діти позбавленні батьківського піклування, дітки з неблагополучних родин. Усі вони дуже потребують нашої уваги, тепла, любові. Для малечі ми передамо всі зібрані речі: одяг, іграшки та канцтовари, а також для кожної дитини подарунки з солодощів.

  Кожен може долучитись та стати помічником Святого Миколая, підтримавши благодійну Акцію. По 20 грудня 2014 ми проводимо збір речей від усіх бажаючих. Потреби школи-інтернату є у наступному: верхній одяг (куртки, пальта, шапки, і т.д.), взуття (зимове, кросівки, тапочки), м’які іграшки, канцтовари, побутова хімія (зубні щітки, пасти). Вік діток від 3 до 16 років.

  Крім того, враховуючи цьогорічні події, ми плануємо допомогти та підтримати наших військових в зоні АТО. Потреби військових в зоні АТО: верхній одяг (теплі куртки, пуховики, шапки, і т.д.), теплі штани, взуття (зимове). 

  Ви можете принести, те що підкаже Вам ваше серце! 

  Отож, чекаємо на Вас за адресою: м. Львів, вул. Липинського,50-Б (автосалон «НІКО-Захід»).
  За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 29-89-555