7 листопада 2019

Група компаній НІКО у м.Львові спільно з Громадською Організацією батьків паліативних діток "З любов'ю в серці" розпочинає Благодійний Проект “Добрі руки”!

З 08 листопада 2019 року усіх небайдужих запрошуємо долучитись до Благодійної ініціативи.

Благодійна ініціатива направлена на привернення уваги до потреб сімей з паліативними (важкохворими) дітками,  а саме забезпечити батьків латексними оглядовими рукавичками для догляду за дітьми.    

Наші руки дуже особливі та різні, але по руках можна сказати дещо про людину: про їх професію, зайнятість, акуратність, вік. Кожні руки дбали про когось, підтримували, ніжили, , повчали, оберігали. Без рук людині дуже важко справитись у житті. Навіть в народній мудрості виокремлюють: “в надійних руках”, “як без рук”, “золоті руки”. Є батьки, які щодня рятують життя своїм діткам руками. Для таких батьків дуже важливо мати чисті безпечні руки, щоб не занести діткам інфекції.
На кожен день такі батьки використовують медичні рукавиці, які також і захищають шкіру батьківських рук від різних розчинів, хімічних засобів. Цей проект “Добрі руки” може забезпечити 15 сімей рукавичками для важливих процедур, які попри болючість, діткисприймають легше, бо їх виконують рідні материнські руки з любов’ю та турботою. Рукавички стали однією з необхідностей безпечного і комфортного життя, як у батьків так і у дітей.

Отож, нашою метою є  забезпечити 15 таких сімей латексними оглядовими рукавичками  для щоденного догляду за дітками.

Спільними зусиллями ми хочемо зібрати якомога більше таких рукавичок та передати їх потребуючим  діткам та їхнім родинам.

Долучитись може кожен!

Перейдіть за посиланням https://sangig.com.ua/p651463305-odnorazovye-nitrilovye-perchatki.html , придбайте рукавички та передай їх :
    в один з автосалонів групи “НІКО” у Львові
    офіс  ГО "З любов'ю в серці" за адресою м.Львів проспек Червоної Калини б.72а/71  Радиш Наталії Степанівній тел.0964697039.

Усі зібрані рукавички в кінці грудня ми передамо потребуючим сім’ям.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь на  «НІКО-Захід»  - м.Львів вул..Липинського 50Б та за тел. +38 (032) 298-95-49.