30 березня 2017

Група компаній НІКО у Львові розпочинає Благодійний Проект для підтримки Західноукраїнського спеціалізованого дитячогомедичного центру.

З 01 квітня 2017 року усіх небайдужих запрошуємо долучитись до Благодійної ініціативи.

Благодійна ініціатива направлена на привернення уваги до потреб Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Потреби центру:

1.  мобільний хоспіс для паліативних дітей  - допомога в придбанні автомобіля  Fiat Fiorino.

2. Збір необхідного обладнання для потреб Центру та облаштування робочих кабінетів  медперсоналу.

Відділення «Мобільний хоспіс для дітей» з надання паліативної допомоги дітям(далі – Хоспіс) створений для надання паліативної допомоги за місцем проживання чи перебування пацієнта, зокрема, вдома та консультацій з питань паліативної допомоги медичним працівникам, родичам пацієнтів, волонтерам, соціальним працівникам, які здійснюють первинну паліативну допомогу. Зусилля Хоспісу будуть спрямовані на надання цим діткам матеріальної підтримки у натуральній формі (ліки, необхідні медичні апарати, предмети догляду, продукти для спеціального харчування, засоби гігієни, навчальні ігри та спеціалізовані реабілітаційні візки, ліжка, крісла) та забезпечення регулярних візитів підготованих спеціалістів (лікарі, медичні сестри, психологи, соціальні працівники).

Для реалізації цих завдань необхідно забезпечити команду, яка працює в Хоспісі, транспортним засобом.Потрібен персонал- медичні сестери зіспеціальними навичками та вдосокналеннями вмінь, знань у сфері паліативної допомоги.

Хоспіс опікується дітками з різними невиліковними генетичними діагнозами та синдромами, які перебувають на трахеостомі, гастростомі чи будь-якій залежності від медичних апаратів. На сьогодні, з Львівської області у Хоспісі перебуває 25 важкохворих діток, які потребують підтримки і допомоги. Кожному з цих пацієнтів Хоспіспроводитиме щомісячну планову заміну трахеостоми за місцем проживання, назогастральних зондів, корекцію симптоматичного лікування та дієтотерапії.

На даний час Хоспіс перебуває на початковому етапі створення. Проте, першочерговим завданням є створити та забезпечити роботу системи паліативної допомоги невиліковно хворим дітям Львівщини для покращення якості життя їх сімей.

Зараз проводиться ремонт приміщення, зустрічі з благодійними організаціями та фондами, підбір команди працівників Хоспісу, створення бази даних хворих дітей Львівщини, які потребують паліативної допомоги.

Також, на сьогодні, є проблеми з забезпеченням дітей:

- відповідним харчуванням та матеріалами харчування (пацієнти харчуються через зонд, спеціальні суміші недоступні батькам і розхідні матеріали на проведення харчування – шприци, які міняються кожного дня)

- спеціальною дороговартісною апаратурою (дихальні машини, відсмоктувачі, пульсоксиметри, інгалятори, кисневі концентратори, зволожувачі дихальних шляхів до апарату ШВЛ, генераторами та стабілізаторами)

- розхідними матеріалами в щоденному догляді за дитиною (компреси під трахеостоми, ремішки для фіксаціїї трахеостоми, трахеостоми, зонди для годування, шприци 100,50, 20,10,5 мл, катетери для санацій верхніх дихальних шляхів, дизрозчинами, рукавичками, масками, датчики для пульсоксиметрів, дихальтні контура, контейнери для замочування контурів, марля, бинт тощо).

- спеціалізованими реабілітаційними засобами пересування (візки, крісла, шизлонги та спеціальними ліжками)

На сьогодні для функціонування Мобільний Хоспіс при ЗУСДМЦ потребує:

1. Письмовий стіл (чи комп’ютерний) -2 шт

2. Стіл для засідання-1шт

3. Стіл чи декілька меленьких столиків для тренінгів

4. Стіл для кухні – 1 шт

5. Стільці комп’ютерні – 2 шт

6. Стільці для відвідувачів – 6 шт

7. Стільці складні для тренінгів 13 шт

8. Дошки маркерні – 2шт

9. Дошка коркова – 1 шт

10. Шафа для одягу – 1 шт

11. Шафа для документів -2 шт

12. Стелажі

13. Тумби– 2 шт

14. Диванчик чи куток – 2 шт

15. Поличка для книжок – 1 шт

16. Годинник на стіну – 2 шт

17. Антирами 50*60 – 12 шт

18. Вішачок на стіну – 1 шт

19. Лампи настільні – 2 шт

20. Принтери – 2 шт

21. Комп’ютер – 2 шт

22. Електрочайник -1 шт

23. Чайний набір – 1 шт

24. Мікрохвильова піч – 1 шт

25. Пластикові контейнери різних розмірів – 40 шт

26. Канцтовари: папір А4, папки для документів, папки для зберігання файлів, ручки, олівці, лінійки, кольоровий папір, скоч, клей, ножиці, записники тощо.

Запрошуємо усіх небайдужих  долучитись та спільними зусиллями допомогти дітям, які  потребують цього найбільше.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь в «НІКО-Захід»  - м.Львів вул..Липинського 50Б та за тел. +38 (032) 298-95-49 

Сайт Західноукраїнського спеціалізованого дитячого Медичного центру  http://www.zusdmc.lviv.ua/ua/435/blagodijnyctvo.htmlта сторінка у Facebook https://www.facebook.com/zusdmc/