3 лютого 2015

Гаряча пропозиція: тільки в лютому знижки на Fiat Freemont сягають 10 000 гривень!

Компанія «НІКО-Захід» - офіційний дилер автомобілів Fiat у Львівській області оголошує про зниження цін на Fiat Freemont. Відтепер цей комфортабельний та економічний автомобіль Ви зможете придбати зі знижкою 10 000 гривень! 

З моменту старту продажів Fiat Freemont впевнено зайняв лідируючі позиції у своєму сегменті в Італії та інших європейських країнах. Продажі автомобіля в Україні почалися трохи менше року тому, але за цей час Freemont знайшов багато шанувальників і в нашій країні.

Адже це - справжній сімейний автомобіль: комфортабельний, безпечний і економічний. Потужний двигун та високий кліренс дозволяють йому впоратися з будь-якими дорожніми труднощами. Відмінними рисами авто є величезний обсяг внутрішнього простору, чудові комплектації, а також найдоступніша ціна в класі – всього від 633 200 гривень!


Ближче познайомитися з Fiat Freemont та отримати кваліфіковану консультацію ви зможете в автосалоні «НІКО-Захід». Також, у нас ви зможете ознайомитися з діючими кредитними та лізинговими програмами.


За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555