8 серпня 2016

FIAT ТА FRONTLINE РАЗОМ ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ЧОТИРИНОГИХ ДРУЗІВ

Fiat 500L, автомобіль з найбільшим внутрішнім простором в своєму класі, ще раз підтверджує свою універсальність та сімейні цінності завдяки комплекту «Dogkit» від бренду Frontline, лідера в області догляду за чотириногими друзями. Мова йде про спеціальну лінійку аксесуарів для перевезення собак, виготовлених Frontline і розроблених Mopar.

Компанія Frontline вибрала Fiat 500L, тому що це ідеальний автомобіль для сім’ї, а домашні тварини є її частиною в усіх відношеннях. Кращий друг людини потребує простір, і який же автомобіль підійде найбільше, якщо не Fiat 500L, з кращою в своєму класі місткістю без шкоди для знакового стилю 500.

 Зокрема, хто б не був за кермом автомобіля Fiat 500L зможе тепер укомплектувати його необхідними аксесуарами для безпечних і комфортних подорожей зі своїм чотириногим другом і надати йому зручний прості в салоні автомобіля. В наявності є зручне захисне покривало, що миється, щоб покрити багажне відділення; захисний чохол для заднього бампера; особлива жорстка сітчаста перегородка; сонцезахисні панелі для задніх вікон і зручна підстилка для заднього сидіння. Остання зачіплюється між передніми і задніми підголівниками, створюючи певний простір, і її можна легко зняти і випрати.

 Комплект призначений для 500L, де у пасажирів є в розпорядженні цілих 3,17 кубічних метра внутрішнього простору, а також великий і універсальний багажний відсік, для 500L Trekking, версії, яка поєднує в собі характер позашляховика  та любов до міста, і для 500L Living, так званого MagicPurposeWagon від Fiat, який поєднує в собі любов до 500, маневреність середнього автомобіля, зміст універсала сегмента С і простір мінівена MPV всього на 4,35 м.

 За детальнішою інформацією щодо автомобілів Fiat звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555