13 квітня 2016

Fiat Professional представляє новинку модельного ряду - Fiat Talento!

Новий Talento є солідним автомобілем. Короткий капот і кузов квадратної форми надають автомобілю вигляд потужного та надійного помічника. Особливістю новинки є її здатність адаптуватися до найрізноманітніших потреб клієнтів. Максимальний обєм корисного простору Talento дає власнику величезну кількість варіантів для використання автомобіля. І при цьому Talento має відмінну керованість як на міських вулицях, так і на міжміських трасах.

 Модель оснащена надійними, потужними і економічними турбо та твін турбо дизельними двигунами потужністю до 145 к.с.

 Fiat Talento покликаний стати перехідною ланкою між Doblo і Ducato. Він буде пропонуватися в різних версіях: від мікроавтобусів і вантажопасажирських модифікацій до фургонів і бортових вантажівок. Це дозволить бренду Fiat Professional забезпечити весь діапазон потреб у професійному комерційному автомобілі.

 У своїх кращих традиціях Fiat Professional дав автомобілю символічне ім'я, що походить від назви давньої монети. Тим самим підкреслюється можливість отримати автомобіль з великим корисним простором і вантажопідйомністю і при цьому бути компактним, надійним і безпечним!

За детальнішою інформацією щодо автомобілів Fiat звертайтеся, будь ласка, до компанії «НІКО-Захід» - офіційного дилера автомобілів Fiat у Львові та області, телефон 29-89-555