1 вересня 2019

FIAT PROFESSIONAL НА ВИСТАВЦІ «CARAVAN SALON 2019» В ДЮССЕЛЬДОРФІ.

Найбільша в світі виставка рекреаційних автомобілів в Дюссельдорфі «Caravan Salon 2019» буде проходити з 31 серпня по 8 вересня. Дуже важлива подія, на якій бренд Fiat Professional вперше представить новий Fiat Ducato MY 2020 року, еволюцію бестселера бренду з важливими інноваціями також і для сектора автобудинків, де він є безперечним лідером в якості базової машини для кемперів: за останні 10 років більше 500 000 сімей в Європі вибрали будинок на колесах на базі Ducato.

Стає все більше ентузіастів, які розглядають свої автобудинки як практичне рішення, але, що більш важливо, як вираз свого особистого способу життя у далечині від проторованих трас. Це вони визначили успіх культової моделі Fiat Professional: у порівнянні з 2018 роком кількість реєстрацій зросла на 6% в перші місяці цього року, що доводить, що будинок на колесах все більше розглядається як фактор, що сприяє формуванню образу життя – це не просто засіб, який використовують вдля подорожей  та відпочинку, але й засіб для свободи пересування, щоб користувачі могли їхати куди завгодно і коли завгодно.
Крім численних кемперів на базі Ducato, представлених на різних стендах на німецькій виставці, велика увага буде прикута до великої виставкової площі Fiat Professional (місце D42 – зал 16), де будуть представлені чотири зразки базових шасі, які поставляються для виробників кемперів для трансформації в автобудинки , демонструючи незліченні рішення, які ця модель дозволяє. Вони будуть включати в себе версії: фургон з високим дахом, шасі з кабіною і комбіновану демонстраційну машину «back-to-back», що складається з двох тягачів Ducato Maxi: шасі з кабіною на одному кінці, і шасі без кабіни, база для автобудинків класу А, на іншому. Виставку доповнюють тематичні островки, що пропонують інформацію про нові силові установки, 9-ступінчасту автоматичну коробку передач і послуги, що пропонуються власникам автобудинків. На відкритому повітрі відвідувачі зможуть протестувати два фургони Ducato потужністю 160 і 180 к.с., обидва з новою автоматичною коробкою передач.
Серед основних нововведень нової моделі, яка порадує клієнтів в секторі рекреаційних автомобілів, є нова 9-ступінчаста автоматична коробка передач, яка забезпечує розслаблене, приємнекермування, не жертвуючи ходовими характеристиками і оптимізуючи економію палива в будь-якій ситуації. Більш того, лінійка двигунів, які завжди є сильною стороною автомобільної бази Ducato, тепер мають оновлений 2,3-літровий дизельний двигун Euro 6d-TEMP. Міцний і довговічний, але здатний забезпечити стандартні характеристики, він має чотири номінальні потужності: 120, 140, 160 і 180 к.с. Всі двигуни оснащені технологією Multijet 2 з поліпшеною ефективністю і економією палива, але у кожного агрегату є певні конструктивні характеристики, як, наприклад, конструкція турбокомпресора, поршні і гідродинаміка. Також доступні найбільш просунуті системи допомоги при водінні для довгих, безтурботних поїздок, а також підвіски, характерні для будинків на колесах, і великий набір особливостей, які гарантують чудовий комфорт.
Ducato Fiat Professional – це «Leader in Freedom» (лідер в свободі), і це лідерство підтверджує величезна колекція міжнародних нагород, включаючи заповітну «Краща база для автобудинків 2019», присуджену тут, в Німеччині: вже дванадцятий раз поспіль в цьому році вона була присуджена читачами «Promobil», німецького спеціалізованого журналу, який протягом більше 25 років є основним орієнтиром для тенденцій в секторі будинків на колесах. Остання важлива нагорода підтверджує довіру клієнтів до Ducato як ідеальної базі для проведення дозвілля, підтверджуючи цю видатну італійську історію успіху на дорогах світу. На цьому тлі Fiat Professional продовжує лідирувати в цій галузі – це єдиний бренд, до складу якого входить спеціальна команда, що володіє глибокими знаннями в світі рекреаційних автомобілів, «сертифікована» новим логотипом «Fiat Professional For Recreational Vehicles», компанія також пропонує високий рівень спеціалізації з точки зору продуктів і послуг, щоб гарантувати клієнтам максимально можливу гнучкість і свободу.
Ducato все ще повністю виробляється на заводі «Севел» в Валь-ді-Сангро, найбільшому в Європі будівельному майданчику для легких комерційних автомобілів і володарю срібного рівня World Class Manufacturing. У 2018 році завод «Севел» випустив  понад 297 000 автомобілів, встановивши вже четвертий рік поспіль абсолютний рекорд для власного виробництва – збільшення на 46% за останні шість років. Цей успіх пов’язаний з 38-річним досвідом. З 1981 року по сьогоднішній день, завдяки більш ніж 38-річному досвіду, його переможні особливості допрацьовувалися і зробили Ducato справжнім законодавцем мод, який випускається в більш ніж 13 000 варіантах і продається в більш ніж 80 країнах світу.