14 травня 2018

FIAT PROFESSIONAL: КРАЩИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Для запуску нової комунікаційної платформи, яка вийде в ефір з травня в великих країнах регіону EMEA на телебаченні, радіо, плакатах і Інтернеті, Fiat Professional вирішив вийти за рамки концепції рекомендацій і вибрав іронічний стиль, щоб проілюструвати різницю між аматорським і професійним підходом через сюрреалістичні і кумедні приклади, використовуючи оригінальний стиль викладу.
Формат нової кампанії побудовано на надзвичайно популярній мові, яка використовується як на традиційних телевізійних каналах, так і в Інтернеті, щось типу «жанру 2.0» – комічні промахи. Мова йде про домашні відеоролики, що описують незграбні помилки в простих повсякденних діях і завданнях, які досягають вищої точки в невеликих катастрофах із забавними результатами.
Нова міжнародна кампанія грає на темі контрастів, демонструючи правдоподібні ситуації, які можуть бути блискуче вирішені на автомобілях лінійки Fiat Professional і які, навпаки, мають приголомшливі результати, при спробі покладатися виключно на імпровізовану винахідливість і тимчасові рішення. Наприклад, візуальні ефекти демонструють абсурдні методи роботи з хвилюючими результатами. Предмети і матеріали, погано завантажені  у невідповідні транспортні засоби, позбавляють огляду, що впливає на безпеку не лише водія, ай усіх учасників руху. Такий погляд  відображає цінності бренду Fiat Professional – компетентність, надійність, визначеність, динамічність.
Характер різних підходів підкреслюється простими і влучними  підписами – для незграбних спроб Unpro – не професіонал, а для ефективних Pro – професіонал, як ви. Короткі вислови ,  підкреслюють важливість ідеї про те, що для успіху будь-якої справи  потрібно мати відповідні засоби: саме тому Fiat Professional є найкращим партнером для вимогливих професіоналів. І дійсно, модельний ряд Fiat Professional дозволяє обрати найбільш відповідний до ваших потреб та завдань комерційний автомобіль. .