6 березня 2015

Fiat Linea: кращий серед рівних

Якщо вам потрібен стильний невибагливий міський сімейний автомобіль, компанія «НІКО-Захід» - офіційний дилер автомобілів Fiat у Львівській області рекомендує звернути увагу на Fiat Linea.

 

Представлена на ринку з 2007 року і оновлена в 2013 році модель є стильним сучасним комфортабельним автомобілем з високим рівнем базового оснащення. Маючи сучасні економічні мотори, невибагливість в експлуатації, величезний багажник і оцинкований кузов,Fiat Linea заслужив репутацію відмінного міського седана, і отримав позитивні відгуки автолюбителів.

 

Враховуючи  важливий факт, що на сьогоднішній день Fiat Linea має саму доступну ціну в своєму класі - можна зробити однозначний висновок, про те, що  седан Fiat Linea –це ідеальний варіант на роль улюбленця всієї родини.

 

Базова комплектація Fiat Linea включає такі опції, як кондиціонер, повний електропакет, гальмівні системи ABS та EBD, дві подушки безпеки, центральний замок з дистанційним управлінням, дзеркала заднього виду з електроприводом і обігрівом.

 

Ознайомитися з автомобілем, отримати детальну консультацію, протестувати і придбати Fiat Linea ви можете в автосалоні «НІКО-Захід»! Також, у нас ви можете отримати всю необхідну інформацію про існуючі кредитні і лізингові програми!

 

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555