10 січня 2020

FIAT FAMILY

Компанія “Ніко-Захід”, офіційний дилер Fiat у Львові та області, повідомляє: діють вигідні умови кредитування на придбання авто з модельної лінійки Fiat!

Отримайте можливість придбати авто, що поєднує в собі дизайн, красу, комфот та безпеку, на вигідних умовах фінансування.

FIAT (Fabrica Italiana Automobili Torino) - найбільша італійська автомобільна корпорація, що спеціалізується на випуску легкових, спортивних автомобілів, вантажівок, різної промислової і сільськогосподарської техніки,

FIAT може похвастати найпрестижнішим в автомобільному світі титулом - "Автомобіль року", якого він був удостоєний вісім разів. Автомобілі FIAT славляться своїм свіжим і яскравим стилем, справді італійським дизайном, а так само використанням високих технологій, як при виробництві, так і в експлуатації.

Для отримання детальної інформації щодо кредитування та наявності автомобілів звертайтесь в автосалон “НІКО-Захід” - м.Львів, вул.Липинського 50-Б, тел. +38 (032) 29-89-552 та на сайт: https://fiat-niko.lviv.ua/services/index.php.