26 травня 2023

FIAT Ducato отримав престижну нагороду "Кращий базовий автомобіль для автодому 2023"

FIAT Ducato отримав престижну нагороду "Кращий базовий автомобіль для автодому 2023" випередивши відомих конкурентів, продовжуючи свою переможну серію. Вже п'ятнадцятий рік поспіль читачі німецького спеціалізованого журналу "Promobil" знову проголосували за успішну модель від FIAT Professional.

Щорічний вибір читачів німецького журналу є важливою точкою відліку і основним показником тенденцій у сфері автодомів протягом понад чверті століття, що підтверджує важливість цієї нагороди.

Ця престижна нагорода виділяється, підтверджуючи довіру клієнтів до FIAT Ducato як ідеальної основи для їхнього автодому: різні варіанти FIAT  Ducato, які служать основою для автодомів, були розроблені разом з найбільшими європейськими виробниками автодомів.

Сектор рекреаційних автодомів є довгостроковим і стратегічним бізнесом як для FIAT Professional, так і для його моделі Ducato. Ключовою складовою успішної серії моделі є стратегія проектування автомобіля як платформи для додаткових компонентів ще на стадії розробки. Ducato завжди пропонував модульність, автомобільну керованість та універсальність, особливості, які, коротко кажучи, лежать в основі його досягнень разом з постійними інноваціями.

На сьогоднішній день спільнота власників автодомів на базі Ducato нараховує понад 700 000 учасників, які подорожують по всій Європі. Щоб дозволити користувачам FIAT Ducato насолоджуватися своїми канікулами зі спокоєм, бренд пропонує безкоштовну службу телефонної підтримки в 51 країні і 15 мовах виключно для власників автодомів, яка допомагає у разі поломок, а також з будь-якими питаннями.

FIAT Ducato завжди досягав великого успіху, оскільки перетворюється з надійного, універсального та функціонального партнера для всіх професіоналів на розкішний автомобіль, який може стати найпрестижнішим у всьому модельному ряду FIAT Professional, коли перетворюється на автодім. Він є раціональним і професійним, коли настане час для бізнесу, але гнучким і практичним для використання у відпочинку.

З моменту презентації першої моделі в 1981 році Ducato постійно вдосконалювався. FIAT Professional Ducato виготовляється на заводі Stellantis в Атессі (К'єті, Італія) протягом понад 40 років.