21 жовтня 2019

FIAT CONCEPT CENTOVENTI ОТРИМУЄ НАГОРОДУ «RED DOT AWARD 2019»

Церемонія вручення премії Red Dot Award 2019 відбулася в Марина Бей, Сінгапур. Concept Centoventi був нагороджений в номінації Design Concept, однією з трьох категорій конкурсу «Red Dot Design Award». Присуджувало заповітну нагороду міжнародне журі у складі 21 міжнародного фахівця і професора дизайну серед найвідоміших у світі.

Олів’є Франсуа, президент Fiat Brand Global, прокоментував: «Отримання премії Red Dot Award робить мене надзвичайно гордим. Ця престижна нагорода, насправді, показує, наскільки концепція Centoventi є інноваційною і актуальною не тільки в автомобільному світі, і є ще одним подарунком для Святкування 120-річчя бренду Fiat. Концепція Centoventi висловлює бачення Fiat електричної і демократичної мобільності, не тільки міської, і втілює концепцію Fiat «Менше означає більше». Фактично Centoventi перетворює «Менше» в «Більше»: він менш громіздкий, менш дорогий і менш перевантажений і в той же час більш індивідуальний і більш уважний до навколишнього середовища, одним словом, ще більше Fiat».

За допомогою підходу «не як у всіх» Centoventi вирішує проблему електричної мобільності за допомогою інноваційної бізнес-моделі: насправді Centoventi – це тільки найнеобхідніше і, в той же час, він може повністю перебудовуватися під особистий смак на будь-якій стадії свого життєвого циклу і у всіх його деталях. Внутрішньо аксесуари є взаємозамінними і можуть встановлюватись в режимі «підключи і працюй» – від приладів до відсіків для зберігання, від сидінь до дитячих крісел – безпосередньо клієнтом. Обволікаючий екстер’єр, бампери з індивідуальним настроюванням, і різні типи даху, щоб міняти вбрання зі зміною пір року або відповідно до своїх уподобань. Крім того, лінійка Concept Centoventi також є модульною. Завдяки інноваційній архітектурі акумуляторної батареї, запас ходу може варіюватися, залежно від конкретних потреб, від 100 км до 500 км. Centoventi ідеально підходить для поїздок на роботу або на пляж чи в гори у вихідні.

Премія Red Dot Design Award народилася в 1955 році і згодом стала однією з найпрестижніших в світі, серед присвячених промисловому дизайну. Премія Red Dot Design Award, організована в трьох макрокатегоріях ( «Дизайн продукту», «Дизайн комунікацій» і «Концептуальний дизайн»), призначена для всіх компаній, які приділяють особливу увагу дизайну. Міжнародні члени журі, в тому числі незалежні дизайнери, вчителі та журналісти, оцінюють проекти на основі таких критеріїв, як інновації, формальна якість, функціональність і стійкість. В цьому році було подано більше 5500 заявок з 55 країн.