8 вересня 2020

Елвіса Преслі оживили для реклами Fiat

Новий бюджетний пікап Fiat Strada обіцяє стати хітом в Бразилії. Тільки за перші десять днів виробник зібрав 6000 попередніх замовлень, але цього місцевому підрозділу Фіат здалося мало. Прагнучі привернути ще більше клієнтів, Fiat Brazil випустили рекламне відео під назвою «Легенда», в якому новий пікап випробував Король рок-н-ролу Елвіс Преслі.


У ролику під час виконання пісні «Сині замшеві туфлі» до сцени під'їжджає червоний Fiat Strada. Співак застрибує в нього і відправляється у подорож по декількох студіях звукозапису і знімальним майданчикам, демонструючи по дорозі якості компактного пікапа. В кінці двохвилинного відео Елвіс Преслі прибуває на старт запуску Fiat Strada 2020.


«Для мене велика честь внести свій вклад в кампанію по запуску основного продукту Fiat в цьому році, яка відповідає історії цього надихаючого бренду. У ці важкі часи є надія на те, що творчість, досконалість виробництва та ці дві легенди - Fiat Strada і Елвіс - ніколи не помруть », - сказав віце-президент Leo Burnett Brazil Creative Педро Прадо.

Роль Преслі в ролику зіграв один з найкращих двійників суперзірки - Dean Z з Міссурі, США. У 2013 році він переміг у конкурсі двійників, що просувається сім'єю «Короля рок-н-ролу». Автори ролика відтворили сцени з реальних виступів Елвіса Преслі в шоу і фільмах 1968 року.

Партнерами Fiat Brazil в цьому проекті були компанії Leo Burnett Brazil та Globo Group. Той факт, що Елвіс Преслі помер ще в 1977 році, їх зовсім не бентежить.