19 травня 2015

Дуже спритний «малюк» від Fiat!

Fiat 500 Abarth - автомобіль потужності та драйву, укладених в невеликі габарити. А ще цей автомобіль постійно привертає увагу фахівців тюнінгових ательє, які прагнуть зробити його ще потужнішим та швидким.

 

Потрапивши в руки хлопців з тюнінг-ательє Pogea Racing, 500 Abarth піддався значним змінам. Традиційно були демонтовані задні сидіння, а в конструкції автомобіля застосували композитні матеріали та алюміній. Це дало можливість зменшити вагу і без того неважкого автомобіля ще на 71 кілограм.

 

Але ключові трансформації були в іншому - інженери Pogea Racing забезпечили 1,4-літровий турбомотор малюка кованими поршнями і більш високопродуктивними форсунками. Зміни торкнулися турбонагнітача, а також системи охолодження силового агрегату. В результаті двигун Fiat 500 Abarth  здатний розвинути потужність в 331 к.с. при 5750 об/хв, а крутний момент досяг величезного для такого маленького автомобіля  показника у 411 Н/м.

 У підвісці «гарячого» хетчбека застосовані амортизатори KW, на автомобіль встановлені шостипоршневі супорта, гальмівні диски діаметром 313 мл і 17-дюймові колісні диски OZ Racing Superturismo GT.

 

З урахуванням всіх змін, шустрий 500 Abarth від Pogea Racing здатний розігнатися до «сотні» за 5,1 секунди, а його максимальна швидкість складає 262 км/год!


 За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555