3 лютого 2015

Doblo Panorama: вітаємо четверте покоління!

Компанія «НІКО-Захід» повідомляє: на Брюссельському автосалоні відбулася світова прем'єра оновленого функціонального пасажирського фургона Fiat Doblo Panorama.


Не так давно в Ганновері широкій публіці був презентований вантажний Fiat Doblo Cargo. Тепер перед автолюбителями постала і нова пасажирська версія фургона Doblo Panorama.


Четверте покоління Panorama представлено як в 5-місцевому, так і 7-місцевому варіанті. Також можна вибрати стандартний або високий дах, один з рівень оснащення: Pop, Easy і Lounge. Лінійка моторів дозволить кожному вибрати для себе оптимальний силовий агрегат: як по потужності (від 95 до 135 к.с.), так і паливу: бензин, дизпаливо або метан. Оновився в кращу сторону й інтер'єр, включаючи передню панель, на якій з'явилася нова медіасистема з 5-дюймовим сенсорним екраном і вбудованим навігатором.

 

Fiat Doblo Panorama вже давно стала одним з найпопулярніших автомобілів в сегменті комерційних і сімейних автомобілів завдяки високому кліренсу, просторому салону, зручним кріслам, величезному багажнику, а також високому рівню безпеки, надійності та функціональності. Як і попередник, нова Panorama радує величезними вікнами, які забезпечують ідеальний огляд і внутрішній простір.

 

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555