5 січня 2018

DOBLO CARGO ОТРИМАВ ТИТУЛ «ВАНТАЖО-ПАСАЖИРСЬКИЙ ФУРГОН РОКУ» ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ.

Компанія «НІКО-ЗАХІД» повідомляє: втретє поспіль Doblò Cargo від Fiat Professional отримав  престижну нагороду What Van? Awards 2018, за що був удостоєний  звання «Light Van of the Year».


А на пишній церемонії нагородження, яка відбулася в Лондоні для Fiat Professional, інша популярна модель бренду Fiorino була відзначена в категорії «Small Van», демонструючи актуальність і привабливість лінійки легких комерційних автомобілів Fiat Professional.
Вантажопідйомність Doblò Cargo, яка доходить до тони, вантажний об’єм до 5,0 м3, а також лінійка ефективних 1,3-літрових і 1,6-літрових дизельних двигунів та 1,4-літрових бензинових двигунів зробили цей легкий комерційний автомобіль, відзначений багатьма нагородами, найкращим вибором не тільки для корпоративних клієнтів, але і для суддівського журі конкурсу.
Судді були вражені надзвичайними якостями Doblo Cargo для даної категорії, зокрема відмінною динамікою і комфортом, завдяки його новітній 2-важільній підвісці, кращими в сегменті вантажопідйомності і вантажомісткості, а також міцності, надійності і широті лінійки.
«Той факт, що Doblo Cargo виграє премію Light Van Award три роки поспіль, свідчить про його довговічні якості», – говорить Джеймс Даллас, редактор журналу What Van?. «Відмінна керованість і високий рівень якості збірки є перевагами Doblo, але саме широта лінійки відрізняє його від інших, з вантажним об’ємом від 3,4 до 5,0 м3 і вантажопідйомністю від 750 кг до максимальної 1,005 кг».
Приймаючи нагороду за Doblo Cargo, Річард Чемберлен, голова представництва Fiat Professional сказав: «Ми пишаємося як Doblo, так і Fiorino, і раді бути присутніми на врученні премій вищого рівня нашому бренду.
Ці нагороди особливо важливі, оскільки вони даються групою експертів, які дійсно розуміють ринок LCV і знають, що потрібно клієнтам. Нагороди також свідчать про силу і конкурентоспроможність лінійки легких комерційних автомобілів Fiat Professional, яка за останній час посилилася завдяки появі пікапів Talento і Fullback, і підкреслюють величезний прогрес бренду, який постійно працює над своїм зростанням і зміцненням своєї репутації».
Завдяки оновленому дизайну всередині і зовні, Fiorino ідеально підходить для використання в місті, він маневрений в русі і зручний при паркуванні. Незважаючи на це, він має чудову вантажомісткість до 2,8 м3 і може перевозити до 660 кг корисного вантажу. Крім того, Fiorino є лідером у продуктивності, низьких експлуатаційних витрат, комфорту і функціональності.