7 липня 2020

ДЕБЮТ НОВОГО FIAT 500 В ПРЕЗИДЕНТСЬКОМУ ПАЛАЦІ І В ПАЛАЦІ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА

Джон Елканн, П’єтро Горліер і Олів’є Франсуа представили автомобіль FCA з нульовим рівнем викидів керівникам держави – новий Fiat 500

Сьогодні Новий Fiat 500 вперше пройшов свій державний дебют у палаці Квірінале, де президент компанії FCA Джон Елканн, відповідальний за європейський сектор П’єтро Горліер і президент глобального бренду Fiat Олів’є Франсуа представили повністю електричний автомобіль компанії Fiat Chrysler Automobiles президенту Італійської республіки Серджо Маттарелла. Потім керівники FCA приїхали до палацу Кіджі для презентації нового Fiat 500 прем’єр-міністру країни Джузеппе Конте.

У палаці Квірінале автомобіль був представлений у дворі резиденції президента. Джон Елканн, П’єтро Горліер і Олів’є Франсуа розповіли президенту Маттарелла, що третє покоління 500 – це повністю італійська відповідь на вимоги стійкої мобільності завтрашнього дня.

Новий електричний Fiat 500 був задуманий, спроектований і втілений в життя в Турині: тому це справжній продукт «made in Fiat» і «made in Torino». Ще один яскравий приклад творчості та інновацій, якими пишаються компанія і місто, де Fiat був заснований більше 120 років тому. Це також демонструється всіма ініціативами з електронної мобільності, створеними в промисловому комплексі Мірафьорі. До них відноситься пілотний проект «Зарядження автомобіля від мережі» (V2G), який, коли він буде повністю завершений, стане найбільшим виробництвом такого типу в світі. До кінця 2021 року інфраструктура зможе об’єднувати до 700 електромобілів, дозволяючи мережевому оператору надавати надшвидкі послуги також у перезарядженні самих транспортних засобів.

У другій половині дня старші менеджери FCA відвідали резиденцію уряду Італії, щоб зустрітися з прем’єр-міністром Джузеппе Конте, якому у дворі палаццо Кіджі був представлений новий Fiat 500. Прекрасна можливість підтвердити прихильність FCA реалізації свого широкого інвестиційного плану для Італії, велика частина якого вже запущена на вітчизняних заводах. В основі плану трансформація італійської автомобільної промисловості з метою забезпечення майбутнього з низьким рівнем викидів, що буде забезпечуватися впровадженням гібридних і електричних транспортних засобів.

Щоб уявити майбутнє Fiat 500, бренд Fiat почав з того, що зробило його тим, чим він є сьогодні. Так було для першого покоління, яке в 1960-х дало людям мобільність і свободу. Fiat 500 став частиною повсякденного життя, автомобіль завжди був на висоті і з моменту свого створення 63 роки і тому зумів зарекомендувати себе як зразок для наслідування. З другим поколінням 2007 року Fiat 500 став зразком моди і стилю, підкоривши світ з Італії. І тепер, коли мобільність покликана бути більш стійкою, підключеною і автономною, Fiat 500 знову вступає в гру зі своїм третім поколінням, приносячи з собою дизайн і задоволення від водіння, але також і символічну цінність, стилістичну красу і сильну індивідуальність, які стали невід’ємною частиною колективної пам’яті.

Як і в 60-і роки, коли Fiat 500 став початком масової мобільності, піднявши італійську концепцію солодкого життя і безтурботності на новий рівень, сьогодні Новий 500 знову несе позитивність і оновлення, стаючи їх прапором і, в той же час, дарує новий вимір електричної і стійкої міської мобільності.