10 липня 2018

Автомобільна група «НІКО» у Львові взяла участь в автовиставці «New Cars fest Lviv 2018».

07-08 липня 2018 року на території Fest Republic  відбувся фестиваль нових автомобілів.

Відбулася головна подія в автомобільному житті Львова – фестиваль «New Cars Fest 2018», організований медіагрупою «Автоцентр»,. Автомобільна група «НІКО» у Львові представила увесь модельний ряд авто.  Фестиваль такого формату у Львові проходив вперше.
На експозиції були такі бестселери та новинки брендів: преміум клас був представлений моделями Audi A4 та Audi  Q2, італійські стильні автомобілі Fiat були представлені седаном  Tipo та кросовером  Fiat  500L Cross, потужні та надійні японські автомобілі представляли марки Mitsubishi: L200 в комплектації Shogun та новинка Eclipse Cross, також марка Subaru була представлена  потужним новим Outback  та компактним кросовером  Subaru XV,  та вишукані  і динамічні  Mazda  Mazda CX5 та Mazda CX9 були прикрасою заходу.

Фестиваль розпочинався з автопробігу до центру міста Львова, уся колона автомобілів була урочисто  представлена публіці,  усі охочі змогли зробити спільне фото.
По завершенню автопробігу автомобілі повернулись на територію фестивалю та розпочали тест-драйви.  
Вікенд пройшов весело і пізнавально: грандіозні тест-драйви, виставка нових автомобілів, з якими могли ознайомитись усі відвідувачі  заходу, консультації від авто експертів та журналістів «Автоцентру» та ведучих «Першого автомобільного телеканалу», смачні частування, розваги, та особливі подарунки від групи «НІКО» – віртуальні тест-драйви та миттєві фото на згадку.