16 лютого 2016

Autobest 2016: Fiat Tipo – кращий в Європі!

Церемонія нагородження Autobest 2016 відбулася в театрі Ветра в Мілані. Переможцем став новий Tipo, новинка модельної лінійки Fiat, основною перевагою якої є оптимальне співвідношення ціна-якість, що є вирішальною концепцією функціональної сім’ї Fiat. Потенціал нової моделі підтверджують більш ніж 15000 замовлень, отриманих за трохи більше двох місяців з моменту її появи на автомобільному ринку.

Новий Fiat Tipo був обраний міжнародним журі Autobest 2016 у складі автомобільних журналістів з 26 європейських країн,  які охоплюють 91% від загальної чисельності населення континенту. Члени журі незалежної організації, створеної в 2001 році, присудили автомобілю 1492 балів за тринадцятьма різними параметрами, в тому числі дизайн, комфорт, економічність, керованість, ціна, мережа обслуговування, доставка запасних частин, універсальність і вартість при перепроНовий Fiat Tipo випередив інших чотирьох фіналістів – новий Opel Astra, новий Hyundai Tucson, Honda HR-V і Mazda CX-3, що робить його третьою моделлю Fiat, яка виграла цю нагороду – рекорд серед брендів, оцінених Autobest: перший був Panda (у 2003 році ), а другий – Linea (в 2008).

Церемонія нагородження Autobest 2016 є першою після того, як журі було розширено, і до його складу включено одинадцять нових членів, що представляють Австрію, Бельгію, Францію, Ірландію, Італію, Нідерланди, Норвегію, Португалію, Іспанію, Швецію і Великобританію.

За детальнішою інформацією звертайтеся, будь ласка, за телефоном 29-89-555