FIAT
TALENTO CARGO

ГЕНІАЛЬНА УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

CARGO PLUS

Додаткова панель “CargoPlus” (під пасажирським диваном) дозволяє Професіоналам перевозити предмети довжиною до 3,75 м (4,15 м для LWB)

БІЧНІ ДВЕРІ

Бічні двері полегшують завантаження великих і важких предметів.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Найкраща в класі вантажопідйомність, надзвичайно компактний і гнучкий – все це і багато іншого в Новому Talento. Ця модель, яка має великі внутрішні розміри, велику універсальність та здатність адаптуватися до різних потреб клієнтів, є ідеальним помічником в роботі для всіх професіоналів на міських вулицях та на автодорогах.

ЗАДНІ ДВЕРІ (картинка)

ЗАДНІ ДВЕРІ

Вантажний відсік доступний ззаду, що дозволяє використовувати кожен сантиметр завантажувального відсіку, від підлоги до даху.

ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ

Вантажомісткість складає 5,2 м3 на SWB та 6 м3 на LWB.

ВИСОКИЙ ДАХ

Перевагою високого даху є збільшення вантажопідйомності: до 8,6 м3

Talento має квадратні лінії, що означає просторий інтер’єр та великий вантажний об’єм. Ця універсальність допоможе вам вибрати модель Talento, яка ідеально поєднує висоту, довжину та колісну базу для вашого бізнесу.

Універсальність вирішує все на цьому фургоні. Talento можна легко адаптувати до будь-якого бізнесу та його конкретних потреб.

ОДИНАРНА КАБІНА

Цей тип кузова може бути перетворено в різні версії, такі як: 1. РЕФРИЖЕРАТОР; 2. МОБІЛЬНА МАЙСТЕРНЯ; 3. ШАТЛ.
Існують нескінченні рішення відповідно до ваших потреб у бізнесі.

ПОДВІЙНА КАБІНА

На Talento розміститься вся ваша група, необхідна для роботи. З вантажним відсіком 3,2 м3 в версіях з короткою колісною базою і 4,0 м3 в версіях з довгою колісною базою модель з відгородженій подвійною кабіною перевезе велику кількість товарів і всю вашу робочу групу. Модель з подвійною кабіною має п’ять або шість місць, що підвищує комфорт для кожної поїздки. Вантажний відсік доступний ззаду, при цьому стулчасті двері відкриваються під кутом 90° або 180°/ 250°. Можна використовувати кожен сантиметр вантажного відсіку, від підлоги до даху.