ЕЛЕКТРОННИЙ КОНТРОЛЬ СТІЙКОСТІ

- Відновлює спрямованість і стійкість їзди у разі виникнення заносу.
- Пристрій Hill Holder – цінна допомога для старту на підйомі. Пристрій автоматично забезпечує необхідний гальмівний момент, щоб контролювати машину при русі вгору.

КЕРОВАНІСТЬ І БЕЗПЕКА НАВІТЬ НА БЕЗДОРІЖЖІ

Система Traction + є допомогою при русі, та корисна для старту в поганих умовах зчеплення з дорогою:

- система надає гальмівне зусилля на провідне колесо з найменшим зчепленням, передаючи крутний момент на колеса з більшим зчепленням;
- система може бути активована при прискоренні на низькій швидкості (макс. 30 км/год) за допомогою кнопки на приладовій панелі;
- вище цієї швидкості, система працює як ESP, щоб гарантувати стійкість і безпеку.

Доступна тільки на версії Adventure, розробленій спеціально для тих, кому необхідно долати складний рельєф місцевості в своїй роботі, з таким оснащенням:

- спеціальні 15-дюймові шини M+S
- передній бампер з хромованою захисною пластиною
- більш високі бічні захисні елементи
- захист днища під двигуном
- висока підвіска.

ДЛЯ ЗАХИСТУ ВОДІЯ І ПАСАЖИРІВ

- Триточкові ремені безпеки з переднатягувачем і обмежувачем навантаження. - 4 подушки безпеки: для водія (в базовій комплектації), пасажирські та бічні (опція).

ПОДОРОЖ У СПОКОЇ

- Жорсткий пасажирський відсік захищений передніми і задніми зонами деформації, які поглинають енергію будь-якого удару. - Побічні смуги можуть бути легко видалені, мінімізуючи витрати на ремонт (у випадку аварії), у той час як великі бампери без гострих країв забезпечують максимальний захист.