ДОСКОНАЛІСТЬ - НЕ АКСЕСУАР

Дизайн приладової панелі був повністю переглянутий, щоб гармонійно відповідати новим технологіям на борту. Хромовані вставки і більш округлі елементи управління мають дуже вражаючий вигляд. Але Fiat 500 не тільки красивий, він фукнціональний і тепер має новий зручний ящик на передній панелі, і нову центральну консоль з портами USB і Aux, а також, набагато просторіший лоток для утримання чашок.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Нове кермо спеціальної конструкції прикрашене хромованими елементами.
Інноваційний 7-дюймовий цифровий дисплей TFT дозволяє вам тримати всю інформацію, необхідну для комфортного водіння під контролем, як наприклад,  дані про швидкість, обороти двигуна, температуру та індикатор перемикання передач, який рекомендує, коли вам необхідно перемкнути передачу, а також бортовий комп’ютер, яка дозволяє встановити параметри автомобіля залежно від відстані, яку належить подолати, споживання палива, запас ходу, і тощо.

НАТХНЕННИЙ ВИСОКОЮ МОДОЮ

Стиль, стиль, стиль і ще більше стилю. Нові матеріали і тканини, вибрані для інтер’єрів нового 500, обрані безпосередньо з наймодніших подіумів. Ось живий Глен плед з різною колірною обробкою і нова бордова шкіра з блакитними вставками, дотик до колишніх часів, як дань кольорам 60-х років.

КОЖНУ ПОЇЗДКУ ТРЕБА ПРОЖИТИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ

Щоб гарантувати весь комфорт, який ви могли б побажати, є нові сидіння, зроблені з ще більш ергономічних матеріалів і призначені для полегшення пасажирського доступу до задніх сидінь.