СИМПАТИЧНИЙ БЕШКЕТНИК

Усміхнене обличчя Fiat 500 стало ще більш бешкетним. Передня частина немов підморгує завдяки новим молдингам і бамперу, який оточує тривимірну решітку. Більш привабливий, більш позитивний, навіть більш 500-й. Нові поліеліптичні фари, здається, підморгують темряві. А нові денні ходові вогні зі світлодіодною технологією, натхненні нулями логотипу 500, і в темний час стають підписом авто, роблячи його відразу пізнаваним.

СПРАВЖНЯ ЕЛЕГАНТНІСТЬ І СТИЛЬ

Неповторний профіль 500 не змінився, але він став ще більш характерним завдяки 2-ом новим легкосплавним дискам: 15-дюймові - сірій та блискучі і 16-дюймові в матові чорні з алмазною обробкою.
Дизайн нового 500 виділяється двома новими кольорами кузову: дуже яскравий пастельний-червоний Corallo Red та вишуканий і елегантний бордовий Burgundy Aida з металевим оздобленням.

ХАРАКТЕР МОЖНА ПОБАЧИТИ В ДЕТАЛЯХ

Таких, як нова хромована смуга, що робить бампер вищим і включає в себе протитуманні фари і вогні заднього ходу. Або нові задні блок-фари, які об’єднують стоп-сигнали, підсвічування і показники повороту, які обрамляють корпус – незвичайне і сміливе рішення, що підкреслює здатність 500 до оновлення, не втрачаючи свого невгамовного духу.

КОЛЛЕКЦІЯ 500

Ніколи не було більшого модника, чим він. Сьогодні 500 представляє свою нову колекцію одягу для автомобілів: 6 графічних рішень, щоб одягнути свої нові лінії в елегантність, уяву, життєрадісність і гумор. Ніщо не залишено на волю випадку: кожне графічне рішення може бути поєднане з певним кольором кузова і доступне в кількох варіантах – Mini (сторони) або MIDI (одягає автомобіль від пояса вгору і включає в себе дах, капот, бічні дзеркала, поясну лінію, багажне відділення і стійки дверей).