ДОСКОНАЛІСТЬ - НЕ АКСЕСУАР

Дизайн приладової панелі був повністю переглянутий, щоб гармонійно відповідати новим технологіям на борту. Хромовані вставки і більш округлі елементи управління мають дуже вражаючий вигляд. Але Fiat 500C не тільки красивий, він фукнціональний і тепер має новий зручний ящик на передній панелі, і нову центральну консоль з портами USB і Aux і набагато просторіший лоток для утримання чашок.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Нове кермо спеціальної конструкції прикрашене хромованими елементами.
Інноваційний 7-дюймовий цифровий дисплей TFT дозволяє вам тримати всю інформацію, необхідну для комфортного водіння під контролем, як наприклад, дані про швидкість, обороти двигуна, температуру і індикатор перемикання передач, який рекомендує, коли вам необхідно перемкнути передачу, а також бортовий комп’ютер, який дозволяє встановити параметри автомобіля залежно від відстані, яку належить пройти, миттєве споживання палива, запас ходу, і тощо.

НАДХНЕННИЙ ВИСОКОЮ МОДОЮ

Стиль, стиль, стиль і ще більше стилю. Нові матеріали і тканини, вибрані для інтер’єрів нового 500C, прийшли безпосередньо з наймодніших подіумів. Ось живий Глен плед з різною колірною обробкою і нова бордова шкіра з блакитними вставками, дотик до колишніх часів, як дань кольорам 60-х років.

КОЖНА ПОЇЗДКА МАЄ БУТИ КОМФОРТНОЮ

Щоб гарантувати весь комфорт, який ви могли побажати, є нові сидіння, зроблені з ще більш ергономічних матеріалів і призначені для полегшення пасажирського доступу до задніх сидінь.