ЗОВНІШНІСТЬ ЧАРІВНОГО ДЕБОШИРА

Усміхнене обличчя Fiat 500C стає ще пустотливішим. Передня частина ніби підморгує, завдяки новим молдингам, “поважаним” вусам і бамперу, який оточує тривимірну решітку. Більш привабливий, більш позитивний, навіть ще більше 500-й. Нові поліеліптичні фари компанійські і, здається, підморгують в темряві. У той же час нові денні ходові вогні зі світлодіодною технологією, натхненні нулями логотипу 500C і в темряві стають його підписом, що робить його ще більш впізнаваним.

НЕПОВТОРНІ ВИГИНИ

Неповторний профіль 500C не змінився, але він додав характеру завдяки його новим легкосплавним дискам, 15-дюймові в сірій блискучій версії і 16-дюймові в матовій чорній з алмазною обробкою.
Дизайн нового 500C виділяється двома новими кольорами кузову: дуже яскравий пастельний червоний Corallo Red та такий вишуканий і елегантний бордовий Burgundy Aida з металевим оздобленням.

ЙОГО УЛЬТРАМОДНА СТОРОНА

Ззовні до силуету нового 500C додався інноваційний розсувний дах округлої форми, обладнаний плавним електричним приводом, який відкриває скляне вікно чорного кольору, а також третій стоп-сигнал і спойлер. Даний елемент дизайну доступний в трьох відтінках: слонова кістка, червоний і чорний.
Виділяються нові елементи дизайну, такі як нова хромована смуга, що робить бампер вищим і включає в себе протитуманні фари і вогні заднього ходу. Або як його нові задні блок-фари, які об’єднують стоп-сигнали, підсвічування і показники повороту, які обрамляють корпус – незвичайне і сміливе рішення, що підкреслює здатність 500C до оновлення, не втрачаючи свого неповторного духу.